Dnes je štvrtok, 29.september 2022, meniny má: Michal, Michaela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Miro Jaroš a Dominika Mirgová majú nový videoklip!

júl 23, 2015 - 23:04
Spevák Miro Jaroš pripravil pre svojich fanúšikov nový videoklip. V pesničke Vypeckuj Rádio mu vypomáha mladá mamička Dominika Mirgová. Hlavnou postavou horúceho videoklipu, plného sexi tiel však nie je ani jeden z nich, ale plyšový medveď.
Foto: 
Letný singel Vypeckuj Rádio rotuje v slovenskom étery už niekoľko týždňov. Úspech na seba nenechal dlho čakať a pesnička sa už dokonca dostala na vrhol hitparády v rádiu Európa 2. To, kedy príde aj videoklip, bola preto len otázka času. O réžiu vizuálu sa postaral Marco Procházka a nakrúcalo sa celé dva dni.
 
“Je to zábavný klip, trochu nadsázka, trochu klišé, trochu gýč. Letná klasika, sexi baby, kabriolet a žúrky. Bezstarostný život, ktorý všetci žijú len vo videoklipoch. Posunuli sme to do extrému a trošku si z toho uťahujeme. Najpríjemnejšie bolo, že som sa mohol realizovať za kamerou, to bola príjemná zmena,” opísal spevák videoklip. 
 
 
Okrem toho, že sa Miro Jaroš venuje aj detským pesničkám a nakrúcaniu vlastnej detskej relácii, pracuje aj ako producent nového albumu Dominiky Mirgovej. Tá sa síce v klipe objaví minimálne, no svoje zastúpenie tam má aj v podobe svojho otca, ktorý si zahral pouličného saxofonistu. 
 
"Keď mi DJ Metal poslal "Vypeckuj rádio" hneď ma tá vec chytila a hľadal som prvok, čím ju obzvláštniť. S nápadom použiť saxofón prišiel Jakub Mišík - Demex a neskôr ho naživo nahral Mário "Gapa" Garbera. Dominika mala pôvodne do nej nahrať len akýsi podporný hlas k môjmu, ale hneď ako začala spievať sme vedeli, že to musí byť sólo. Až po roku a rôznych zmenách som vedel, že je správny čas dať pesničku von!" približil Miro proces tvorby pesničky.
 
Dušan Marko, Zdroj: Galgan Music

- - Inzercia - -