Dnes je štvrtok, 29.september 2022, meniny má: Michal, Michaela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Chuť pravého talianskeho espressa v novej zmesi od Kávoholikov

júl 22, 2022 - 10:00
Ak ste milovníkmi pravého talianskeho espressa, no zároveň si potrpíte na kávu z lokálnej slovenskej pražiarne, pre záruku jej čerstvosti a kvality, máme pre vás dobrú správu. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme novinku, ktorá všetky tieto vaše kritéria spĺňa.
Foto: 
Archív Kávoholik

Pražená pre chute svojich zákazníkov

 

„Espresso zmes Kávoholik 70/30 vznikla na základe chutí našich zákazníkov, ktorí si ju v zmysle nášho motta „kávu pražíme srdcom pre vaše chute“, doslova vyžiadali,“ vysvetľuje generálny riaditeľ spoločnosti Kávoholik Ján Hoľko. Dominuje v nej brazílska arabika Sul de Minas so svojou charakteristickou chuťou orieškov a horkej čokolády. Harmóniu dolaďuje kvalitná robusta Kaapi Royale z Indie. „Táto zmes má výraznú a plnú chuť talianskeho espressa. Vďaka špeciálnemu OMNI praženiu môžete od tejto zmesi očakávať veľmi príjemnú chuť, ktorú docielite všetkými tradičnými druhmi prípravy kávy,“ zdôraznil generálny riaditeľ. Ako ďalej dodal, ideálna je pre kombináciu s mliekom alebo len tak na prebudenie a načerpanie pravej kávovej energie. Pomer brazílskej arabiky a indickej robusty a  je 70/30.

kavo_1.jpg

Chuť pravého talianskeho espressa v novej zmesi od Kávoholikov
Foto: 
Archív Kávoholik

Jednoduchý dizajn

V tomto prípade Kávoholici nezvolili pre nový druh espresso zmesi dizajn, ktorý je pre ich kávy charakteristický. Na kávu Hodža si teda budete musieť ešte chvíľku počkať. „Zvolili sme veľmi jednoduchý obal a to úplne z prozaického dôvodu. Chceme, aby bolo hneď na prvý pohľad zrejmé, že ide o zmes, ktorá je síce kvalitou rovnaká ako všetky naše výberové kávy, no je cenovo dostupná pre úplne každého,“ vysvetlil Ján Hoľko. Ako ďalej doplnil, menšie balenie tejto kávy je až 500 g. „Od pre nás klasickej 360-tky (pozn. red. 360 g balenie) sme teda úplne upustili,“ dodal.

kavo_3.jpg

Chuť pravého talianskeho espressa v novej zmesi od Kávoholikov
Foto: 
Archív Kávoholik

 

Espresso zmes Kávoholik 70/30 je zatiaľ v ponuke iba niekoľko týždňov, no ohlasy sú vynikajúce. Už teraz má svojich skalných odberateľov. „A určite budeme radi, ak sa medzi nich zaradia aj vaši čitatelia,“ zdôraznil Ján Hoľko.

- - Inzercia - -