Dnes je štvrtok, 29.september 2022, meniny má: Michal, Michaela
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Spaľuj kalórie pomocou 7 minútového tréningu

január 17, 2021 - 23:01
Stačí jeden lockdown a internet sa hemží videami s cvikmi od výmyslu sveta. My sme spomedzi nich vybrali jedno, ktoré je zamerané na celé telo.
Foto: 
pexels.com

Ako sme už spomínali v predchádzajúcich článkoch, nenájde sa príliš veľa odvážlivcov, ktorí sú schopní a tobôž nie ochotní behať vonku pri teplotách -7 stupňov Celzia. Avšak, kto chce cvičiť a udržiavať si kondíciu vie, že kardio je jednoducho „must have“.

Minimálne pre tých, čo sú vo fáze chudnutia. Až potom totiž môžeš začať spevňovať. V tomto prípade sa jedná o intenzívny HIIT tréning. To znamená iba jedno: zapotíš sa. Cviky nasledujú za sebou bez prestávky, no ty si samozrejme video môžeš pauznúť kedykoľvek budeš potrebovať hlbší nádych, poprípade resuscitáciu. Robím si srandu, tú v posledných mesiacoch potrebujeme ako soľ.  

Ďalšou alternatívou je cviky uložiť do pamäte a vydať sa vlastným tempom. Forma, akou cvičenie absolvuješ je len a len na tebe. Hlavne si ho užívaj. Nikam sa nežeň. Prejdeš si ich zopárkrát a čoskoro pobadáš odlesky svojho nového a lepšieho ja. Pochopiteľne, nezabúdaj držať stravu.

Zdroj: YouTube

- - Inzercia - -