Dnes je štvrtok, 29.september 2022, meniny má: Michal, Michaela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Rozhovor s Kylie Minogue? Všetko môže prekaziť jediná poznámka

august 24, 2018 - 09:51
V októbri Dannii Minogue oslávi 47 rokov a ak sa pri tej príležitosti poohliadne späť za svojím životom, môže byť spokojná. Po celom svete predala viac než 7 miliónov albumov, úspech dosiahla aj ako módna návrhárka či televízna moderátorka.
Foto: 
Shutterstock

Nech však známa Austrálčanka pracuje akokoľvek tvrdo, pre väčšinu ľudí navždy ostane "iba" menej úspešnou sestrou popovej hviezdy Kylie Minogue (50). Tej Kylie, ktorá vždy zloží väčší hit, tej Kylie, ktorej turné sú zakaždým beznádejne vypredané, tej Kylie, ktorá randila s najpríťažlivejšími mužmi sveta, tej Kylie, ktorá prekonala rakovinu prsníka a na scénu sa vrátila ešte krajšia, silnejšia, úspešnejšia a obdivovanejšia.

dannii.jpg

Foto: 
Facebook

Paradoxne potom vyznieva fakt, že práve Dannii bola zo začiatku tá uznávanejšia, Kylie jej pomáhala odpisovať na správy a e-maily fanúšikom, keď už nestíhala. Médiá sa tohto „príbehu“ chytili a dve milujúce sa sestry postavili proti sebe. Pravdou ale je, že umelkyne na seba nikdy nežiarlili, nezávideli si a v rozhovoroch o sebe nepovedali jediné krivé slovo. Skôr naopak. O Kylie sa vie, že akonáhle má redaktor či redaktorka tendenciu zdôrazňovať jej väčšiu popularitu, rozohní sa, Dannii začne brániť a je schopná interview okamžite ukončiť.

Veľmi dobre totiž vie, akú skvelú, pracovitú a úspešnú sestru má. Netreba zabúdať na fakt, že Dannii sa v ostatnom období stala najobľúbenejšou porotkyňou speváckej súťaže X Factor, je ambasádorkou značky L’Oréal, za predaj hudobných počinov získala platinu, spolupracuje s kozmetickými koncernami, prispieva článkami do britského magazínu Glamour, ale čo je podstatné, vo veku 38 rokov sa stala prvý raz mamou. Aj preto so spokojnosťou v hlase tvrdí, že všetko potrebné zažila a to najdôležitejšie si ako čerešničku nechala na záver.

dannii1.jpg

Foto: 
Facebook

Dannii Minogue - I Begin To Wonder (High Quality)

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -